مدیریت توزیع پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه السلام

 

انتشارات زمزم هدایت، وابسته به پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه السلام، با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت های خود را از سال ۱۳۸۳ با هدف ترویج معارف اسلامی و فرهنگ اهل بیت سلام الله علیها و اعتلای فرهنگ جامعه با موضوعات معارف اسلامی، امام و رهبری، مطالعات سیاسی، فرهنگ و ارتباطات، مدیریت و فرماندهی، اقتصاد و بهداشت، فقه و حقوق اسلامی، مطالعات دفاعی، انقلاب اسلامی، جهاد و دفاع، امام حسین (ع) و عاشورا، تاریخی و سیره پیشوایان معصوم سلام الله علیها آغاز کرد. تا کنون بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب از قریب به ۱۰۰۰ عنوان کتاب های تالیف شده در این پژوهشگاه را انتشارات زمزم هدایت به چاپ رسانده است از این تعداد اثر بیش از هفتاد عنوان، متن کتاب درسی در دانشگاه های کشور در دسترس دانشجویان و اساتید می باشد.

آثار فراوانی از این انتشارات توجه مخاطبان را برانگیخته یا در مراکز علمی و فرهنگی مورد تایید و تشویق قرار گرفته است.

کتاب هایی نظیر  با کاروان حسینی از مدینه تا مدینه، ترجمه کتاب ارزشمند مع الرکب الحسینی من المدینه الی المدینه، پیام های عاشورا، کانون آرامش (ویژگی های خانواده های اسلامی) سبک زندگی اسلامی (تبیین مولفه ها و شاخصه های زندگی اسلامی) ، پاسخ به پرسش ها و شبهات ۷ جلدی استاد رضا محمدی کارشناس مذهبی رادیو و تلوزیون ، درس هایی از عقاید اسلامی ۵ جلدی، مجموعه کتاب های جریان شناسی احزاب ۲۰ جلدی،کژراهه شیطان پرستی،داعش و… همچنین آثار متعددی از کتاب های زمزم هدایت مرز های جغرافیایی را در نوردیده و در کشور های اسلامی هم جوار ایران اسلامی چاپ و منتشر شده است  برخی از این آثار حتی به کشور های اروپایی و قاره امریکا ارسال شده است.

علاقمندان جهت ارتباط با انتشارات زمزم هدایت جهت تهیه کتاب به صورت عمده می توانند به آدرس فروشگاه مرکزی : قم خیابان شهید فاطمی (دور شهر) نبش کوچه سوم پلاک ۸۱  و با شماره تلفن های :  ۰۲۵۳۷۷۳۰۷۳۵  فکس ۰۲۵۳۷۷۴۳۷۷۹ – ۰۹۱۰۲۰۴۲۰۷۱  تماس و سفارش خود را اعلام نمایند ..

گفتنی است در هجدهمین نمایشگاه بین­ المللی کتاب، که  نخستین تجربه حضور ما در نمایشگاه بود، فقط هفده اثر برای ارائه داشتیم که این رقم در بیست و نهمین نمایشگاه بین­ المللی کتاب به بیش از پانصد اثر رسیده است.

پست‎های مرتبط:

حضور انتشارات زمزم هدایت در پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی مشهد مقدس

پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی با حضور...

حضور سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، در غرفه انتشارات زمزم هدایت

سومین جشنواره دانش و پژوهش امام علی (ع)  به همت...

طرح تابستانه خرید کتاب

فراغتی و کتابی و گوشه چمنی (حافظ) با مساعدت و...

در صورت موجود شدن با خبرم کن زمانی که محصول مورد نظر موجود شد به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید.
ایمیل تعداد آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ است.

Theme Settings