قوانین و مقررات فروشگاه

در نظر داشته باشید که ورود کاربران به وب‏‌سایت انتشارات زمزم هدایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تخفیفی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه زمزم هدایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین آن است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین انتشارات زمزم هدایت از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه زمزم هدایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تمامی کالا و خدمات این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند.

در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌های انتشارات زمزم هدایت در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش، استفاده از فایل های موجود در سایت و یا هرگونه استفاده از خدمات انتشارات زمزم هدایت اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات انتشارات زمزم هدایت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شوند و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه انتشارات زمزم هدایت به صورت الکترونیکی و مخابراتی (از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی و مخابراتی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد وبسایت انتشارات زمزم هدایت برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت خود در انتشارات زمزم هدایت را از طریق پروفایل خود در سایت انتشارات زمزم هدایت لغو کنند.

از طریق شماره ۰۲۵۳۷۷۳۰۷۳۵ کاربران می توانند با فروشگاه در ارتباط باشند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

انتشارات زمزم هدایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند.

انتشارات زمزم هدایت متعهد می‏‌شود در حد امکان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه انتشارات زمزم هدایت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده و به طور کلی با توجه به قیمت تمام شده تولید کتاب ها می­باشد.

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

انتشارات زمزم هدایت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه انتشارات زمزم هدایت به وسیله پیامک به اطلاع مشتریان گرامی می رسد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

در صورت تمایل به خرید آنلاین از وبسایت انتشارات زمزم هدایت به آدرس(zamzamhedayat.ir) بعد از وارد شدن به صفحه فروشگاه، از طریق جستجو و یا لیست کتاب ها اقدام به انتخاب کتاب مورد نظر نمایید و سپس در سایت ثبت نام کرده و حساب کاربری ایجاد کنید.

سفارشات آنلاین و آفلاین، پس از تأیید پرداخت، صبح روزکاری بعد، ارسال می شوند. از آنجا که سفارشات دقیقا طبق درخواست کاربران ارسال می گردند خواهشمند است در زمان انتخاب کتاب (ها) و سایر محصولات دقت لازم را مبذول فرمایید.

در صورت وجود هر گونه نقص در سفارش تحویل شده، مراتب را در اولین فرصت با انتشارات در میان گذاشته تا نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

تا زمانی که فرآیند پرداخت وجه انجام نشده است، سبد کالا حالت پیش فاکتور را داشته و امکان تغییر قیمت به دلیل چاپ مجدد یا ابطال سفارش به دلیل اتمام موجودی وجود خواهد داشت.

ارسال سفارش

ارسال برای کاربران ساکن قم (غیر از حومه) با پیک موتوری انجام می گیرد و مرسوله حداکثر ظرف ۲۴ ساعت (در روز کاری) به دست کاربر خواهد رسید و هزینه آن برعهده کاربر بوده و او مقدار آن را در فاکتور نهایی صادر شده مشاهده کرده و هزیه پیک به پیک مربوطه تحویل داده میشود.

(در نظر داشته باشید که در دوره های تخفیف به دلیل حجم بالای سفارش ها، ارسال با اندکی تاخیر انجام می شود.)

ارسال برای کاربران ساکن در سایر نقاط ایران به دو صورت قابل انجام است:

– ارسال با پست سفارشی انجام می گیرد که هزینه آن برعهده کاربر بوده و او مقدار آن را در فاکتور نهایی صادر شده قبل از اتصال به درگاه بانک مشاهده خواهد کرد.

  • با انتخاب این گزینه مرسوله ظرف ۵ الی ۷ روز کاری به دست کاربر خواهد رسید.

– ارسال با پست پیشتاز انجام می گیرد که هزینه آن برعهده کاربر بوده و او مقدار آن را در فاکتور نهایی صادر شده قبل از اتصال به درگاه بانک مشاهده خواهد کرد.

  • با انتخاب این گزینه مرسوله حداکثر ۴۸ ساعت بعد (دو روز کاری) به دست کاربر خواهد رسید.

کلیه محتویات سایت انتشارات زمزم هدایت شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت زمزم هدایت تعلق دارد.

لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.