پرسش و پاسخ

درباره ما

انتشارات زمزم هدایت با داشتن بیش از ۶۵۰ عنوان کتاب یکی از غنی ترین منابع علوم اسلامی-انسانی در سطح کشور و در سطح نیروهای مسلح می باشد. این انتشارات که وابسته به پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه السلام می باشد در ابتدای خیابان فاطمی قم دایر شده است. این انتشارات ضمن فروش کتاب از محل فیزیکی انتشارات به صورت اینترنتی نیز اقدام به فروش کتاب ها می نماید.

پرسش های متداول

نحوه پرداخت وجه سفارش چگونه است؟

درحال حاضر پرداخت وجه سفارش از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت و با استفاده از کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است. توجه داشته باشید چنانچه پرداخت وجه ناموفق باشد اما مبلغی از حساب شما کسر گردد، حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت از طرف بانک مقصد به حساب شما واریز خواهد شد

نحوه ارسال سفارشات چگونه است؟

برای دریافت سفارش خود می توانید از سه روش ممکن یکی را انتخاب نمایید.

روش اول- پست سفارشی

درصورت انتخاب این روش بسته سفارش شما در مدت ۷ الی ۱۰ روز پس از تحویل به اداره پست به دستتان خواهد رسید. این روش هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

روش دوم-پست پیشتاز

این روش نسبت به روش اول سرعت بیشتر و البته هزینه بالاتری دارد. در صورت انتخاب این روش بسته سفارشات شما در مدت ۲ الی ۴ روز کاری پس از تحویل آن به اداره پست به دستتان خواهد رسید.

لازم به توضیح است که هزینه های پستی بر اساس تعرفه های اعلام شده از سوی اداره پست محاسبه و اخذ می گردد.

روش سوم-پیک موتوری

این روش ارسال درحال حاضر فقط در شهر قم در دسترس مشتریان قرار دارد. در این روش بسته شما در صورت موجود بودن در انبار محلی همان روز و در غیر این صورت روز بعد برایتان ارسال خواهد شد.

چگونه از بیشترین تخفیف بهره مند شوم؟

در حال حاضر حداقل تخفیف ارائه شده برای تمامی عناوین موجود، ۲۰درصد است. برای بهره مندی از تخفیف بیشتر (که در مناسبت های مختلف، جشنواره های فروش، فروش های استانی و… اعلام می شوند) و همچنین تخفیفات متعلق به مشتریان طبقه بندی شده، می توانید در سایت عضو شده و از امکان اطلاع رسانی برای تخفیفات بیشتر برخوردار شوید.

در حال حاضر چه نوع کتاب هایی و به چه تعداد در سایت عرضه شده اند؟

هم اینک بیش از ۶۵۰ عنوان کتاب در ۷۰ موضوع طبقه بندی شده اند، در سایت عرضه می شوند. البته روزانه عناوین جدیدی به این تعداد افزوده می شود. برای اطلاع از عناوین جدید می توانید در وب سایت عضو شوید و خبرنامه های مربوطه را دنبال کنید.

من یک ناشر هستم. چطور می توانم با "زمزم هدایت" همکاری کنم؟

فروشگاه آنلاین زمزم هدایت آماده همکاری گسترده با ناشران محترم است. شما می توانید اطلاعات کاملتر را در اینجا مشاهده کنید. و برای نمایندگی انتشارات از اینجا اقدام نمایید.

من یک مؤلف (مترجم) هستم. چگونه می توانم با "من و کتاب" همکاری کنم؟

شما می توانید اطلاعات کاملی را درباره همکاری با ما در اینجا مشاهده کنید.